בוגרים

הבוגרים הם ה-D.N.A שלנו

משרדי VBIR ממוקמים בלב מתחם העסקים שבסמוך לבורסה ברמת גן. VBIR הינו חבר עצמאי ברשת הבינלאומית Geneva Group International) GGI) ומשמש נציגה היחיד בישראל בתחום ראיית החשבון. GGI הינה רשת בינלאומית, המדורגת שביעית בגודלה בעולם, המאגדת בתוכה משרדים עצמאיים העוסקים בתחום ראיית חשבון , ייעוץ מס, ייעוץ כלכלי ועריכת דין בשווקים הבינלאומיים של ימינו, לכל עסק , קטן כגדול, חיונית נוכחות חזקה ומקצועית ברחבי העולם. שייכותינו לרשת GGI מאפשרת גישה בלתי אמצעית למומחים ואנשי מקצוע בלמעלה מ 70 המדינות שבהן הרשת פעילה המחויבים למתן פתרונות לצרכים הבינלאומיים של הלקוחות. לקוחותינו נהנים מגישה לידע ולניסיון אשר

הצטרפו לארגון הבוגרים ותיהנו ממגוון הזדמנויות רחב וייחודי עבורכם.

בוגרי VBIR

שי אהרוני

סמנכ"ל כספים וריפון ישראל
"משרד ורדי נתן לי את ההזדמנות כמתמחה צעיר וחסר ידע לגדול ולצמוח. ההנחיות הצמודות עם צוות מקצועי בכל הדרגים פיתחו אותי בצורה משמעותית. אין ספק שהרבה בזכות הידע, המקצועיות והערכים ששאבתי מהמשרד, אשר נבעו בין השאר מתיקים ולקוחות שונים ומגוונים, הצלחתי להתקדם ולהתפתח גם במשרד עצמו וגם בתפקידים שלאחריי."
שי התחיל את דרכו כמתמחה בראיית חשבון ובמסגרת תפקידו במשרד ביצע ביקורת לחברות ציבוריות וחברות אחרות עם אופי ופעילות בינלאומית, תוך מתן דגש על רמת מקצועיות ושירותיות גבוהה.
  • 2 שנים ב-VBIR

חני הללה

חשבת ב-DHL
"למשרד ורדי ברוקנר הגעתי בתחילת שנת ההשלמה לקראת מבחני המועצה בראיית חשבון עם הרבה מוטיבציה ובלי הרבה ניסיון, ורדי ברוקנר היה הגשר הנכון והמתאים עבורי בין התאוריה לפרקטיקה. לשמחתי יצא לי לעבוד עם כל אחד מהשותפים במשרד ועל מגוון רחב של לקוחות וסוגיות. העבודה היתה מעניינת ומאתגרת. זכיתי לליווי, יחס ותמיכה, למדתי כל יום וספגתי ידע מקצועי וארגוני רב. בורדי ברוקנר הרגשתי את הרצון להתקדם בכל נקודת זמן ולא לדרוך במקום, אווירה ונכונות לגייס את הצוות לפתרון בעיות, פתיחות לרעיונות חדשים, חשיבה על 'הדבר' הבא ותנועה קדימה. ההון האנושי בורדי ברוקנר מיוחד במינו, העזרה ההדדית, האוזן הקשבת, סיעור המוחות- בענייני עבודה וגם בעניינים שמחוץ לה, הם מה שמביאים אותי לשמור גם היום על קשר אישי ומקצועי. העבודה בורדי ברוקנר היתה עבורי גם מקפצת הדרך לתפקיד הבא שלי בחברת פליינג קרגו DHL כחשבת בצוות הכספים של החברה. אין ספק שהידע המקצועי שרכשתי בורדי ברוקנר ממשיך וימשיך ללוות אותי לאורך דרכי המקצועית. חרוט לי משפט שגיא ורדי אמר לנו הרבה פעמים: "תן לאדם דג, הוא ישבע ליום אחד; למד אותו לדוג, הוא ישבע כל חייו" וזה במשפט אחד הסיכום הכי מוצלח."
חני התחילה את דרכה כמתמחה בראיית חשבון ובמסגרת תפקידה במשרד ביצעה ביקורת למגוון חברות ציבוריות וחברות עם היקפי פעילויות גדולות תוך דגש על רמת מקצועיות ושירותיות גבוהה.
  • 5 שנים ב-VBIR

רונית זקס

חשבת מנטפילד (1983) בע"מ.
"בורדי ברוקנר קיבלתי בית חם שנתן לי כלים להתמודד עם אתגרים רבים בהם אני נתקלת יום יום. החתירה למקצועיות והתמקצעות בכל יום שהייתי בורדי ברוקנר פתחה לי דלתות אל המחר."
במהלך השנים רונית ריכזה תיקי ביקורת של חברות גדולות ומוכרות במשק תוך הנחיית עובדים והדרכתם בנושאי הביקורת השונים.
  • 4 שנים ב-VBIR

ואצ'סלב (סלבה) וולפרט

יחידת תפעול קרנות נאמנות, הבנק הבינלאומי
"עשיתי סטאג' במשרד מספר שנים, המשרד תמיד העניק שירות למופת ללקוחותיו, תמיד זמין למען הלקוחות. המשרד נתן לי את תחושת הביטחון שתמיד מלווה אותי איש מקצוע שמבין עניין ומוכן לעזור בכל עת. המשרד וכל עובדיו מקצועיים ואמינים, מתייחסים לכל פניה או בעיה בזמן אמת וברצינות. גם בדברים מסובכים ומורכבים דאגו להשאיר את הלקוח מעודכן ולהסביר מה עושים וכיצד מטפלים בכל עניין. גם בעיתות משבר, כשיש בעיה מסובכת, המשרד מתפעל את כל העניין בצורה מהירה ומדויקת. בשביל הלקוחות, משרד תמיד זמין וזה היחס שלקוחות רוצים לקבל כשבוחרים איש מקצוע."
סלבה התחיל את דרכו כמתמחה בראיית חשבון ובמסגרת תפקידו במשרד ביצע ביקורת למגוון חברות בתחומי פעילות שונים במשק הישראלי תוך דגש על רמת מקצועיות גבוהה.
  • 2 שנים ב-VBIR

יואל כהן

סמנכ"ל כספים, אלוניאל בע"מ, מקדונלדס ישראל
"הגעתי למשרד ורדי כמתמחה צעיר וללא ניסיון בכלל , ושם לימדו אותי את יסודות המקצוע מתחילתן. בעבודתי במשרד נחשפתי למגוון חברות רחב – חברות פרטיות, בורסאיות, יצרניות, קמעונאיות, קבלנים ועוד. בעקבות כך רכשתי ידע בתחומים רבים שמשרת אותי עד היום . דבר נוסף שזכור לי מאוד לטובה הוא שבמסגרת העבודה, עבדתי מול כל השותפים במשרד מה שגרם לכך שנחשפתי לידע מקצועי נרחב. האווירה במשרד תמיד הייתה נעימה ולראיה עד היום אני בקשר עם אנשים מהתקופה ההיא . החוויה במשרד ורדי זכורה לי לטובה ויש לי פינה גדולה בלב למקום הזה. "
יואל התחיל את דרכו כמתמחה בראיית חשבון ובמסגרת תפקידו במשרד ביצע ביקורת למגוון חברות ציבוריות וחברות עם היקפי פעילויות גדולות תוך דגש על רמת מקצועיות ושירותיות גבוהה.
  • 4 שנים ב-VBIR