פרו בונו

מעורבות חברתית ותרומה לקהילה

VBIR, מתוך שליחות ומודעות חברתית עמוקה, נוהגת להשקיע ולתרום לקהילה באמצעות מתן שירותי ראיית חשבון, ביקורת פנימית והנהלת חשבונות ללא קבלת תמורה או בתמורה סימלית.
במסגרת זו הענקנו ונמשיך להעניק שירותים למספר עמותות ואירגונים הפועלית לקידום פעילויות חברתיות ותרבותיות. בין ארגונים  אילו אנו גאים למנות את :

רשימת הפרו בונו שלנו

בשנת 2001 הוקמה העמותה לתסמונת רט אשר יעודה לרכז את המאמץ לקידום הטיפול, הידע, המחקר וההכשרה בנושא התסמונת.
- מלאכיות הדממה
תיאטרון קליפה הוקם ב-1995 על ידי השחקן והמוזיקאי דמיטרי טולפנוב והכוריאוגרפית, הבמאית והמנהלת האמנותית של התיאטרון עידית הרמן‬. התיאטרון מציג הפקות מקור של חברי הקבוצה ומארח מופעים מישראל ומחוצה לה.
- תיאטרון קליפה
חוות החופש הוקמה במטרה לשמש כמרכז חוויתי לימודי לקירוב לבבות בין בני האדם לבעלי חיים שניצלו מתעשיות המזון. חוות החופש מהווה מרכז חינוכי ראשון מסוגו המאפשר חיבור בין בני-האדם לבע"ח.
- חוות החופש
עמותת נא לגעת הוא מרכז תרבות ואמנות יוצרת, יחיד במינו בעולם, המהווה מודל מוביל וחדשני בארץ ובעולם בכל הנוגע לשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה.
- עמותת נא לגעת
עמותת ילדים שלנו היא זרוע גיוס המשאבים וארגון הידידים של מרכז שניידר מטרת העמותה היא ללוות ולסייע לעבודה החשובה המתבצעת במרכז שניידר, באמצעות תמיכה בצוות, בציוד, בטכנולוגיה ובשיטות המחקר.
- מרכז שניידר
כישורית הינה בית לחיים לבוגרים עם צרכים מיוחדים בתחום הנפשי, ההתפתחותי והרגשי.
- כישורית